Baterie AVACOM BOSCH GSR 36 V-Li, Li-Ion 36V 5000mAh, články SAMSUNG ATBO-L36B1-25R
Baterie AVACOM BOSCH GSR 36 V-Li, Li-Ion 36V 5000mAh, články SAMSUNG ATBO-L36B1-25R 97,92 x 73,90 x 156,70mm, 1127g, články SamsungVhodné pro produktová čísla: 1 600 Z00 03C, 1 607 A35 02V, 2 607 336…
Specifikacia Baterie AVACOM BOSCH GSR 36 V-Li, Li-Ion 36V 5000mAh, články SAMSUNG ATBO-L36B1-25R